فواید گلدان های فلزی گالوانیزه

IMG 4599 01 - شرکت تجهیزات ثابت پارس

فواید گلدان فلزی گالوانیزه از جمله گالوانیزه به دلیل سبک بودن  حمل و نقل اسان و دکوراتیو بودن نسبت به سایر گلدان ها در دکوراسیون های جدید داخل منزل بسیار کاربرد دارند.

شاید به نظر برسد که گلدان های گالوانیزه به دلیل اینکه از فلز روی ساخته میشنود ممکن است برای گیاه و یا انسان مضر باشد. شایان ذکر است که میزان آزادسازی فلز روی از سطح گلدان های گالوانیزه بسیار بسیار کم است کما اینکه بسیاری از لوله های انتقال آب در شهرها از جنس گالوانیزه می باشد که بی خطر هستند.

دیگر فواید گلدان های فلزی گالوانیزه

از سوی دیگر حتی اگر فرض بر انتقال بخش بسیار کمی از فلز روی از گلدان ها به داخل خاک و یا اب  داشته باشیم، باید بدانید که فلز روی یکی از عناصر مورد نیاز هر گیاه سبز می باشد و در تمام کودهای مغذی که در بازار وجود دارد همراه آهن و مس برای شادابی گیاهان عرضه میگردد.

ظروف استیل گالوانیزه که دارای لایه ای روی هستند مخصوصا برای گلدان ها مناسب می باشنند چون حضور آب و خاک خاصیت خورندگی دارد ولی حالت گالوانیزه امکان این خورندگی را از بین میبرد.

فولاد معمولی از آهن ساخته شده است که هنگام قرار گرفتن در معرض رطوبت ، به صورت باران یا رطوبت محیط زنگ می زند. با گذشت زمان ، زنگ زدگی یک قسمت از فولاد را تا نقطه شکست می خورد بنابراین در بین گلدان های فلزی گلدان های گالوانبزه بهترین گزینه هاستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.